Tradicinis susitikimas su senjorais globos namuose2018-10-01

Tradicinis susitikimas su senjorais globos namuose

Spalio 1-oji Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Kaip jau tapo tradicija, mūsų centre ši diena minima ir šiais metais. Rugsėjo 28 d. mūsų centro darbuotojos - kineziterapeutė Karolina Jakaitytė ir FMR slaugytoja Gitana Obrikytė aplankė senjorus Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose.

Susitikimas buvo labai šiltas, nes mes lankėmės šioje įstaigoje jau ne pirmi metai. Kineziterapeutė Karolina Jakaitytė senjorams kartojo ergoterapijos mokymus, aptarė, kaip jiems sekėsi laikytis ergoterapijos taisyklių, priminė tai, kas buvo primiršta. FMR slaugytoja Gitana Obrikytė patikrino senjorų plaučių tūrį, pravesdama žaidimą su šiaudeliais. Taip pat organizuoti žaidimai su balionais, senjorai noriai dalyvavo įvairiose estafetėse, atliko stiprinančią mankštą muzikos fone.

Mūsų centro darbuotojos dovanojo senjorams du helinius balionus – sveikatos ir ramybės. Ant balionų senjorai rašė linkėjimus sau ir paleido juos į dangų. Renginio pabaigoje senjorams įteiktos dovanėlės ir vaišinta naminiais obuolių pyragais, kurie priminė ryšį su namais.

Smagu, kad tokie nuoširdūs susitikimai tampa mūsų įstaigos tradicija.

Tradicinis susitikimas su senjorais globos namuose