Švenčių belaukiant

kaledos

Gruodžio viduryje reabilitacijos centre vyko vienos iš gražiausių metų šventės – Kalėdų – paminėjimas. Šventės metu buvo išsakyta daug gražių žodžių bei šiltų palinkėjimų, vyko žaidimai „Sveikuolių burtai“, žiūrėta, koks šiuo metu kolegų biologinis amžius, „Taikliosios rankos“ konkursas, patikrinta kaip kolegos vieni kitus atpažįsta iš balso.

O kokia gi šventė be Kalėdų eglutės? Šiais metais turėjome „Gyvas eglutes“, kurios juokėsi, judėjo, o jų išvaizdos rezultatai priklausė nuo kolegų įdėtų pastangų ją puošiant. Drąsiausi išbandė mankštą-šokį vandenyje.

Šventę vainikavo netikėtai pro langą užklydęs Kalėdų senelis, kuris, neradęs kamino, atrado kitą būdą kaip pas mus atvykti. Norint gauti dovanų iš didžiulio senelio maišo, pasiskirsčius komandomis reikėjo dalyvauti kalėdinio eilėraščio konkurse, kuriame nugalėjo draugystė ir dovanas gavo visi.

Tad ir Jūs, jei nerasite kelio sveikatingumo link, užsukite į mūsų reabilitacijos centrą ir mes padėsime jį atrasti. Ilginkime savo biologinį amžių ir būkime sveiki.

Gražių, jaukių ir šiltų Švenčių visiems linki visas Šiaulių reabilitacijos centro kolektyvas.

kaledos kaledos kaledos kaledos kaledos