Streso valdymo kursai

Streso valdymo kursai

2018-12-06 – 2018-12-07 Šiaulių reabilitacijos centre vyko profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai tema ,,Streso valdymas ir atsipalaidavimas‘‘. Kursus vedė psichologė, lektorė, biomedicinos mokslų daktarė Viktorija Grigaliūnienė. Kursuose dalyvavo Šiaulių reabilitacijos centro darbuotojai. Kursų metu buvo kalbama apie stresą, jo atpažinimą, mažinimą. Taip pat sužinojome apie pozityvų mąstymą, jo naudą kasdieniame gyvenime. Visus sudomino laimės formulė, kurios kiekvieną atskirą sudedamąją dalį lektorė pakomentavo, pateikdama įvairius pavyzdžius. Kursų metu buvo daug praktinių užduočių, kurios skatino mąstyti, pergalvoti vertybes, gyvenimo būdą, užsibrėžtus tikslus bei norus. Pabaigoje relaksacijos seanso metu kelias minutes atsipalaidavome.

Kursai buvo reikalingi įstaigos darbuotojams, kurie kiekvieną dieną susiduria su stresinėmis situacijomis ne tik darbe, bet ir užvėrus įstaigos duris. Po kursų visiems jame dalyvavusiems darbuotojams buvo įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Įstaigos vardu dėkojame dr. Viktorijai Grigaliūnienei už žinias, gilias įžvalgas ir patarimus, kaip sumažinti bei išvengti streso.