Šiaulių reabilitacijos centre vyko mokymai, skirti susipažinimui su neseniai įsigyta TyroMotion įranga

Šių metų birželio 17 d. Šiaulių reabilitacijos centre vyko mokymai, skirti susipažinimui su neseniai įsigyta TyroMotion įranga. Mokymus vedė ir patarimais dalijosi garsus neurologas iš Maskvos Sergey Zuev.

Visi įstaigos darbuotojai išklausė teorinę paskaitą apie robotiką ir naujausius ir moderniausius TyroMotion prietaisus, jų panaudojimo galimybes, efektyvumą ir pritaikomumą reabilitacijoje. Po paskaitos įstaigos kineziterapeutai ir ergoterapeutai išsamiau susipažino su turima įranga – TyroMotion AMADEO ir TyroMotion PABLO, kuri skirta viršutinių galūnių reabilitacijai, bei TyroMotion TYMO, skirto laikysenos vertinimui ir pusiausvyros lavinimui.

TyrmoMotion įranga yra viena naujausių ir inovatyviausių technologijų reabilitacijos srityje. Šios įrangos pagalba galime padėti pacientams į reabilitaciją pažvelgti kiek kitu kampu nei įprastai – per žaidimų prizmę bei virtualų pasaulį. Naudojant TyroMotion prietaisus reabilitacija tampa įdomi, nenuobodi, bet tuo pačiu ir efektyvi – pacientai kompiuterio pagalba atlikdami tam tikras užduotis, žaisdami žaidimus „reabilituojasi“ – didėja judesių amplitudės, mažėja spastika, gerėja sensorika, pusiausvyra ir t.t. Šie prietaisai yra pranašūs tuo, kad jais gali naudotis visų amžiaus grupių pacientai bet kurioje reabilitacijos stadijoje esant bet kokio laipsnio motorikos sutrikimui – po insulto, nugaros smegenų pažeidimų, trauminių galvos smegenų pažeidimų, esant cerebriniam paralyžiui, išsėtinei sklerozei, po kaulų-raumenų sistemos pažeidimų.

Džiaugiamės turėdami galimybę gilinti savo profesines žinias ir tobulėti naudojant moderniausius ir inovatyviausius reabilitacijos prietaisus bei plėsti Šiaulių reabilitacijos centre teikiamų paslaugų spektrą. Visos įstaigos vardu dėkojame neurologui už išsamius ir naudingus mokymus.

Nuotraukas iš įstaigoje vykusių mokymų galite pamatyti galerijoje.