Šeimos diena Šiaulių reabilitacijos centre

Šeima – vienas iš gamtos šedevrų. Tai miniatiūrinė visuomenė, nuo kurios vientisumo priklauso visos didelės visuomenės saugumas. Kovo 23-ąją dieną Šiaulių reabilitacijos centre vyko šventė, kuri buvo skirta šeimos dienai paminėti. Šia švente buvo norima pabrėžti šeimos svarbą mūsų kasdieniame gyvenime bei supažindinti reabilitacijos centro darbuotojų artimuosius su mūsų veikla.

Mūsų darbuotojas Dovydas visus atvykusius nuotaikingai pasitiko grodamas birbyne, o subtilia smuiko melodija sužavėjo Justino sesuo Vaiva. Šventę vedė Justinas ir Emilija, kuri taip pat savo atliktomis dainomis palietė kiekvieno širdį. Šventės metu jautria, savo kurta poezija dalinosi mūsų įstaigos darbuotojos Loretos mama Liucija, o iš rimties visus susirinkusius atitraukė Žygimantas su nuotaiką keliančia mankšta.

Mūsų centro direktorė Irina Jazdauskaitė Uščiauskienė darbuotojams bei jų artimiesiems dovanojo prisiminimus apie mūsų įstaigos istoriją nuo įsikūrimo iki šių dienų bei obuolio formos stovelį su išgraviruotais N. Černysevskio žodžiais: „Šeimos meilė – plačiausiai paplitusi tarp žmonių ir tvirčiausia, todėl iš visų tauriųjų žmogaus jausmų jos poveikis žmogaus gyvenimui svarbiausias ir teigiamiausias“.

Darbas – tai antri namai, o kolegos – tai mūsų šeimos nariai.

Nuotraukas iš „Šeimos šventės“ galite pamatyti galerijoje.