Profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai Šiaulių reabilitacijos centre

Profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai Šiaulių reabilitacijos centre

2018-11-24 – 2018-11-25 Šiaulių reabilitacijos centre vyko profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai tema ,,Mokslu pagrįstas fizikinių veiksnių taikymas reabilitacijoje‘‘. Įstaigoje svečiavosi ir kursus vedė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Reabilitacijos klinikos gydytojai: asist. Alvidas Keizeris ir dokt. Dovilė Naruševičiūtė. Kursuose dalyvavo Šiaulių reabilitacijos centre dirbantys kineziterapeutai, ergoterapeutai bei FMR gydytojai. Kursų metu buvo aptarti: fizikinių veiksnių taikymas, lazerio terapijos naujovės, smūginės bangos indikacijos ir taikymo metodikos, magnetoterapijos taikymas reabilitacijoje, hidroterapija, periferinės nervų sistemos patologijos gydymo metodai.

Kursai buvo naudingi įstaigos darbuotojams, kurie kiekvieną dieną susiduria su šiais fizikiniais veiksniais. Po kursų visiems jame dalyvavusiems specialistams buvo įteikti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Įstaigos vardu dėkojame asist. Alvidui Keizeriui ir dokt. Dovilei Naruševičiūtei už suteiktą didelį žinių bagažą, malonų bei nuotaikingą bendravimą ir gerai praleistą laiką, tobulinant kvalifikaciją.