Pacientai teigiamai vertina atnaujintas vandens procedūras2017-06-29

baseinas

Prabėgo daugiau kaip mėnuo, kai po rekonstrukcijos darbų cokoliniame aukšte pradėtos teikti hidroterapijos ir peloidoterapijos paslaugos. Beje, peloidoterapijos procedūros buvo atliekamos ir rekonstrukcijos metu, tačiau vandens procedūros atnaujintos tik darbams pasibaigus.

Labai džiugu, kad pacientai teigiamai įvertino atnaujintas, šiuolaikiškai įrengtas patalpas ir po ilgos pertraukos vėl pradėtas teikti vandens paslaugas. Visa įranga procedūroms atlikti yra nauja. Šiuo metu pacientams siūlome šias vandens procedūras:

  • perlines vonias su priedais (terpentinu, bišofitu, pušų ekstraktu, beržų lapų ir pušų ekstraktu ir kt.);
  • angliarūgštės vonią;
  • gydomąją ozono vonią;
  • voneles rankoms ir kojoms;
  • povandeninį masažą;
  • cirkuliacinį dušą;
  • kontrastinio vandens takelį;
  • kineziterapiją vandenyje.

„Labai malonus ir dėmesingas skyriaus personalas. Visada paaiškina, parodo, kaip atlikti pratimus vandenyje“, – sako pacientė Vilma, kurią vargina įsisenėję stuburo skausmai. Jai pritaria ir pacientė Daiva, besigydanti po sausgyslių operacijos: „Kineziterapeutas Karolis mankštas veda su humoru, negaili patarimų, galima klausti ir po užsiėmimų. Visada patars, paaiškins.“

Mūsų įstaigos darbuotojai taip pat džiaugiasi, kad baseine vandens lygį galima pritaikyti pagal paciento ūgį, nes dalis baseino dugno yra kilnojama. Be įvairių priemonių – lazdų, svarmenų ir kt. – atliekant mankštas vandenyje pagal poreikį taip pat naudojamas bėgimo takelis, batutas, vandens dviratis. Pagal gydytojo paskyrimus atliekamas stuburo tempimas.

Labai gerai pacientai vertina ir povandeninio masažo procedūras. „Kūnas tapo lengvesnis, laisvesnis judėjimas, nebeskauda naktį verčiantis lovoje, pagerėjo nuotaika“, – tokius atsiliepimus gydytojai išgirsta iš pacientų. Taip pat pacientams patinka, kai procedūros pabaigoje įjungiama masažo funkcija.

Pacientė Irma po ilgai varginusių reumatoidinio artrito sukeltų skausmų džiaugiasi sumažėjusiu sąnarių tinimu, skausmu ir nuovargiu kojose. Šio rezultato pavyko pasiekti taikant voneles kojoms.

Įstaigos kolektyvas džiaugiasi, kad pacientams patinka teikiamų vandens procedūrų pasiūla bei kokybė, ir linki visiems geros sveikatos bei puikios nuotaikos. „Vandenyje – sveikata“, – sakė  Hipokratas.