Svečiuose – miesto gimnazijų abiturientai2017-04-18

Balandžio mėnuo – pats metas gimnazijų abiturientams apsispręsti, kokį kelią rinktis ateičiai. Prisidėdamas prie Lietuvos moksleivių sąjungos inicijuotos „Karjeros savaitės‘17“, kurios metu baigiamųjų klasių gimnazistai turėjo galimybę geriau susipažinti su juos dominančiomis profesijomis, dalyvauti edukacinėse programose, įvairaus pobūdžio renginiuose, atlikti praktiką norimoje įmonėje ar įstaigoje, duris abiturientams atvėrė ir Šiaulių reabilitacijos centras.

Balandžio 12 dieną įstaigoje buvo organizuota atvirų durų diena gimnazistams, kurie savo ateitį ketina sieti su sveikatos priežiūra. Renginio metu abiturientai bendravo su įstaigoje dirbančiais sveikatos priežiūros specialistais – kineziterapeutais, ergoterapeutais, bendrosios praktikos bei fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojomis ir kitais, susipažino su jų darbo specifika, išbandė įvairias fizioterapijos procedūras.

Po renginio abiturientai džiaugėsi jiems suteikta galimybe labiau susipažinti su sveikatos priežiūros specialistų darbu ir tuo pačiu įvertinti, ar jiems šis kelias tinkamas.

Nuotraukas iš susitikimo galite pamatyti galerijoje.