Regbio varžybose2022-08-25

Regbis

Šių metų rugpjūčio 12-14 dienomis Čilėje, vyko vyrų regbio septynetų atranka į stipriausią pasaulio serijos turnyrą. Tarp dvylikos į turnyrą patekusių komandų dalyvavo ir Lietuva, kurią atstovavo ir du mūsų komandos nariai: Arnas Urbonas ir Tautvydas Melys.

... Skaityti toliau...

Nuo 2022-07-25 lankantis įstaigoje, privaloma dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones2022-07-22

Nuo 2022-07-25 lankantis įstaigoje, privaloma dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
Jei Jums pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) procedūrose prašome nesilankyti ir apie tai informuoti  tel. 8 (41) 455 688.Skaityti toliau...

Reabilitacija po COVID-19 ligos2021-11-17

Pacientai, persirgę COVID-19 liga gali gauti stacionarinės arba ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugas.

Reabilitacija persirgusiems žmonėms yra suteikiama ne vėliau nei praėjus 3 mėnesiams po aktyvaus gydymo stacionare dėl COVID-19 sukeltos pneumonijos arba ne vėliau nei praėjus 6 mėnesiams po aktyvaus gydymo stacionare dėl COVID-19 ir po ligos... Skaityti toliau...

Šiaulių regbio klubas „Baltrex-Šiauliai”2021-09-15

Rugsėjo 4-5 dienomis Sankt Peterburge vykusiame Europos klubų čempionų taurės turnyre dalyvavo Šiaulių regbio klubas „Baltrex-Šiauliai” ir užėmė antrąją vietą elitiniame regbio-7 turnyre.

„Baltrex-Šiauliai” klubui atstovavo ir mūsų įstaigos kineziterapeutai Arnas Urbonas ir Tautvydas Melys.

Sveikiname juos ir visą „Baltrex-Šiauliai” komandą.

... Skaityti toliau...

Pradedama taikyti nauja procedūra - elastinis bintavimas2021-09-13

Šiaulių reabilitacijos centre pradedama taikyti nauja procedūra - elastinis bintavimas. Ji naudojama kaip pagalbinė priemonė limfodrenažiniui masažui ir kaip po trauminių pacientų gydymui siekiant limfinio skysčio tėkmei stimuliuoti, toksinams iš organizmo šalinti, limfinės sistemos veiklai ir regeneracijos procesams gerinti.

... Skaityti toliau...

Pages