Atsiliepimai

 • Anonimas, Sek, 02/11/2018 - 20:28:

  Sveiki. Lankaus centre kasmet. Personalas tikrai nuostabus, mandagus ir kvalifikuotas. Viskas atsispindi atsiliepimuose, tad nesikartosiu. Bet apsilankius paskutini karta, pasijutau stebimas. Kameros visur ( idomu ka steba?, ir ar privatumas nepažeidžiamas) , tai dar gerai, kad wc ir persirengimo kambaryje nera.

  • Administracija, Ant, 02/13/2018 - 10:44:

   Sveiki. Visų centro teritorijoje ir patalpose esančių kamerų vietos suderintos ir leidimas jas naudoti išduotas Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje.

 • Renata Balandienė, Ket, 12/21/2017 - 16:14:

  Noriu padėkoti puikiai kineziterapeutei I.Šapauskienei, savo nuostabiomis rankomis dariusiai man masažus, ergoterapeutui L.Garbštui ir kineziterapeutui K.Grigoliui už malonų bendravimą ir jumoro jausmą. Sveikinu su artėjančiomis šventėmis, linkiu sveikatos, džiaugsmo ir geros nuotaikos.

 • Anonymous, Pen, 12/01/2017 - 17:14:

  Noriu padėkoti už profesionalų ir su šypsena atliekamą darbą. Ačiū L.Lidekauskienei, K. Jakaitytei, A.Povilaičiu, G.Vyčienei ir gyd. J.Leskauskaitei. Smagu sutikti taip nuoširdžiai dirbančius. AČIŪ Jums.

 • Janina, Tre, 10/25/2017 - 13:16:

  Neseniai lankiausi reabilitacijos centre.Visas aptarnaujančio personalo dėmesys ,aukšta jų atliekamo darbo kvalifikacija ir sukurta jauki ,tikrai reabilituojanti aplinka , relaksacinė muzika ir švara nuteikė mane labai maloniai.Nuoširdžiai dėkoju gyd G.Radčenko , knizeterapeutei D.Jocienei , masažuotojai D.Kalvelienei ,ergoterapeutui L.Garbštui už jų nuoširdų aptarnavimą ir kompetenciją darbe. Linkiu visam kolektyvui sėkmės darbe ir geros nuotaikos ,padedant mums sveikti.Ačiū Jums.

 • Ilona, Pen, 10/20/2017 - 17:09:

  Pirmą kartą lankiausi Reabilitacijos centre ir esu maloniai nustebinta personalo paslaugumu ir maloniu bendravimu. Ačiū slaugytojai Evelinai Malčiauskienei už jos gerai atliktą darbą.

 • Danguolė Jadvyga Sirtautienė, Pir, 10/09/2017 - 15:22:

  Laba diena, daugiau kaip dvi savaites lankiau įvairias procedūras jūsų centre. Darbuotojai, pradedant registratūra ir baigiant rūbinę paliko gana gerą įspūdį, labai malonūs, paslaugūs ir besišypsantis. Ačiū jiems... linkiu ir toliau išlikti tokiems mandagiems ir geranoriškiems... Atskirai norėčiau padėkoti gydytojai Daivai Kaušaitei (labai maloni ir šilta medikė, procedūras tikrai pirmą kartą gavau tokias kokių man ir reikėjo), labai dėkinga esu ir masažistei Zofijai Pociūtei už jos puikiai atliktus masažus, negaliu nepaminėti povandeninio masažo specialistės Giedrės Vyčienės (atsiprašau jei iškraipiau pavardę), dėkinga esu ir trečiajame aukšte dirbantiems specialistams ypač Valei Navakauskienei ir visiems kitiems... Nuoširdus ačiū brangieji, kad jūs gydote ne tik švelniomis rankomis, maloniu bendravimu, bet ir savo širdies šiluma...

 • Ieva, Tre, 09/13/2017 - 20:49:

  Laba diena.Viskas labai gerai.Šaunūs visi darbuotojai.Tik vienas minusas-visur laikomi atidaryti langai.Pastoviai turim gydytis peršalimus,giminaitė net plaučių uždegimu susirgo.Reikia nusirengti,o visur vedinama ir labai dideli skersvėjai.

 • Rita, Tre, 07/26/2017 - 12:55:

  Laba diena, labai gaila, kad nebelieka aerofito užsiėmimų. Profesionalių kinezioterapiautu vedami, pasiekeme tikrai daug. Didelis AČIŪ Justinui, Edui , Dovydui, Daumantui ir visiems kitiems, kurie yra tikri savo darbo profesionalai.

 • Lino, Pir, 07/24/2017 - 13:48:

  Stebina centro galimybės (daugybė prietaisų, naujovių, didelis darbuotojų būrys) ir taip šykščiai skiriamos vos viena, kita procedūros (bent jau gyd. G. Radčenko). Toks jausmas, kad sumokėk ir gausi (iš karto siūlo mokamas procedūras). Bet gal pirma reiktų suteikti visas galimas procedūras už kurias jau susimokėta kas mėnesį mokamais mokesčiais? Matyt nesupranta, kad žmogus ne šiaip sau praleisti laiko ateina neturėdamas ką veikti, o nori rimtai pasigydyti. Juo labiau, kad tam prisiruošiu kas 5 metai. Pastebėjau, kad daug kabinetų su išreklamuotais aparatais tušti. Darant "valdiškai" masažą ir sušalti galima... Tačiau noriu padėkoti, tikrai puikiai atliekantiems savo darbą specialistams- kineziterapeutams. AČIŪ Jiems nuoširdžiai.

 • Laima, Tre, 05/17/2017 - 09:14:

  Esu buvusi šioje įstaigoje kaip pacientė keletą kartų ir iš tiek kiek teko susidurti nuomonė apie specialistus ir aptarnaujantį personalą likusi gera, tačiau noriu ĮSPĖTI, jog gavus siuntimą iš šeimos gydytojo nedelsiant kreiptumėtės užsiregistruoti pas šios įstaigos specialistą, nes uždelsus (kaip ir nutiko man dėl asmeninių priežasčių) nors ir nepavėlavus - gali paaiškėti, jog talonas atiteks po savaitės ar vėliau plius dar pusę savaitės reikia laukti talonų ir gaunasi, jog kai pateksite pas gydytoją jūsų siuntimas nebegalios, nes pagal įstatymą reikia kreiptis su siuntimu į kitą specialistą per 30d. Žinoma, ne visi supranta, jog į 30 dienų įsiskaičiuoja papildomi terminai.

 • Ingrida, Pen, 05/12/2017 - 19:49:

  Lankau nėščiųjų mankštas, vedė kelios skirtingos kineziterapuetės. Ginekologė visada primindavo, kad nėščioms pavojinga rankas kelti virš galvos, per mankšta kineziterapeutė taip pat vis primindavo ir pasakydavo, kineziterapeutės vardo neprisimenu, šviesi tokia, labai maloni ir nusimananti savo darbą, bet einant į mankštas pas Genutę ji liepia rankas kuo aukščiau kelti, visada mankštos pagrindas tie patys kvėpavimo pratimai, rankoms per sunkūs pratimai. Visgi mokant už mankštas norėtūsi gauti profesonalią ir kokybišką paslaugą, o ne mankštą, po kurios skauda nugarą ir pilvą.

 • Ramunė , Ket, 04/27/2017 - 16:44:

  Labai noriu pasidžiaugti Šiaulių reabilitacijos centro personalu. Taip nutiko, kad vizito pas gydytoją metu neturėjau kam palikti prižiūrėti vaikų, todėl teko juos atsivesti kartu su savimi. Mano abu sūneliai labai judrūs ir smalsūs berniukai ir man visuomet būna didžiulis stresas eiti kažkur su jais. Esu turėjusi netgi atvejį VMI, kai mane išprašė iš kabineto, nes atėjau vedina vaikais. Tačiau šio centro darbuotojai: gydytoja J. Leskauskaitė, registratorė, administratorė ir rūbininkė rodė labai nuoširdų ir draugišką požiūrį į mano vaikus. Esu Jums labai dėkinga už supratimą ir tolerantiškumą vaikų atžvilgiu!

 • Česlava, Ant, 03/07/2017 - 18:05:

  Širdingai dėkoju gydytojai V.Knyzelienei, malonioms registratūros darbuotojoms, kineziterapeutams Agnei, Dovydui, Karoliui,masažistėms Valei Navakauskienei ir Onai Žymantienei, elektroterapijos nuolat besikeičiančioms moterims.Tai žmonės, su kuriais malonu bendrauti, kurie pasiruošę padėti, visuomet dėmesingi. Besiartinančios Tarptautinės Moters dienos proga sveikinu visas centro MOTERIS ir linkiu laimės ir sėkmės jūsų prasmingame ir taip visiems reikalingame darbe.

Palikite atsiliepimą