Labai noriu pasidžiaugti Šiaulių reabilitacijos centro personalu.  Taip nutiko, kad vizito pas gydytoją metu neturėjau kam palikti prižiūrėti vaikų, todėl teko juos atsivesti kartu su savimi. Mano abu sūneliai labai judrūs ir smalsūs berniukai ir man visuomet būna didžiulis stresas eiti kažkur su jais. Esu turėjusi netgi atvejį VMI, kai mane išprašė iš kabineto, nes atėjau vedina vaikais. Tačiau šio centro darbuotojai: gydytoja J. Leskauskaitė, registratorė, administratorė ir rūbininkė rodė labai nuoširdų ir draugišką požiūrį į mano vaikus.
Esu Jums labai dėkinga už supratimą ir tolerantiškumą vaikų atžvilgiu!

Ramunė
2017.04.27

Širdingai dėkoju gydytojai V.Knyzelienei, malonioms registratūros darbuotojoms, kineziterapeutams Agnei, Dovydui, Karoliui,masažistėms Valei Navakauskienei ir Onai Žymantienei, elektroterapijos nuolat besikeičiančioms moterims.Tai žmonės, su kuriais malonu bendrauti, kurie pasiruošę padėti, visuomet dėmesingi. Besiartinančios Tarptautinės Moters dienos proga sveikinu visas centro MOTERIS ir linkiu laimės ir sėkmės jūsų prasmingame ir taip visiems reikalingame darbe.

Česlava
2017.03.07

Laba diena, Visiškas neatitikimas laikų registracijoje procedūroms ir jų atlikimų vietoje. Registratūroje nėra laisvų laikų, o realiai labai dažnai ir dauguma procedūrinių kabinetų tušti. Arba sistema šlubuoja arba darbuotojų trūksta, nors jų dauguma bent jau 3-iame aukšte irgi vaikšto be darbo. Aplamai matosi, kad įstaigai arba nereikalingos pajamos arba neteisingai sudėlioti darbai. Noriu užsakyti grožio procedūra, sako nėra laisvų laikų, 310 kab. per savaitę laiko mano stebėjimu apie 18 val. visuomet tuščias. Tikiuosi, kad turėdami tokia infrastruktūra tikrai kažkada norėsite daugiau pajamų gauti, ne tik ligoniams padėti.

Gintarė
2016.09.22

Lankydamasi Jūsų centre ne kartą stebėjau registratūros darbą, todėl susidariau įspūdį, kad ten reikia geležinės kantrybės. Daugybė klientų pageidavimų, pretenzijų, kai kurie net "išsikrauna" ant registratorių, kurios kantriai ir mandagiai viską išklauso. Ačiū Jums visoms (Loretai, Rasai, Editai, Agnei), už geranoriškumą, mandagų aptarnavimą, globą iškilus klausimams. Sėkmės Jums !

Ina
2016.07.11

Nuoširdžiai dėkoju gyd.D.Kaušaitei už nuoširdumą bendraujant su ligoniais.Nuoširdžiai dėkoju kineziterapeutui Karoliui Grigoliui už nuostabų ir nuoširdų bendravimą,kruopštumą aiškinant kaip daryti pratimus.Tariu nuoširdų ačiū.

Stasė

Labai dėkoju masažuotojai Marijai Norbutienei už profesionalumą, kruopštumą, atsakingumą, ypač malonų bendravimą ir nuoširdumą. Džiaugiuosi, kad TOKIA darbuotoja dirba puikiame jūsų centre. Tokio masažuotojos profesionalumo ir nuoširdumo derinio dar neteko sutikti jokioje sanatorijoje ar ligoninėje. Visada norėsiu čia sugrįžti. Ačiū.

Alma

 

Labai džiaugiuosi, kad reabilitacijai po operacijos pasirinkau Jūsų įstaigą. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Daivai Kaušaitei, ergoterapeutams Laurynui ir Andriui, dideliam kineziterapeutų kolektyvui, masažuotojoms ir kitiems centro darbuotojams. Nustebino ir gerai nuteikė ne tik personalo profesionalumas, bet ir požiūris į darbą, santykis su ligoniu. Patekusi į centrą, jaučiausi tarsi būčiau pati svarbiausia Jūsų pacientė - tokio dėmesio ir nuoširdumo tikrai nesitikėjau. Centro darbuotojai visada būdavo ne tik puikios nuotaikos, dėmesingi, bet ir tikintys, jog gali padėti kiekvienam pacientui. Ta nuotaika jie užkrėtė ir mane bei padėjo greičiau sveikti. Ačiū Jums.

Jolanta

Jauki, šilta centro atmosfera, paslaugūs ir nuoširdūs darbuotojai. Nėra šalto ir bauginančio medicinos įstaigos (blogąja prasme) pojūčio. Puiki gydytoja-reabilitologė D.Kaušaitė, profesonaliai įsigilina į paciento problemas, tinkamai parenka procedūras, prireikus lankščiai keičia gydymo planą. Taip pat noriu padėkoti kineziterapeutui Dovydui už puikią atmosferą treniruotėse, dėmesį kiekvienam pacientui bei mandagų reiklumą, kuris padeda pasiekti gerų rezultatų atstatant judėjimo funkciją.Ačiū

Iveta

Ne pirma karta lankomes jusu centre.Malonios registratores, kurios kantriai sudelioja proceduras ligonio lape. Stiprios grupines mankstos, kurias veda demesingi, profesionalus kineziterapeutai: Karolis Grigolius, Irma Peceliuniene. Grazi, tvarkinga aplinka. Yra arbatine, poilsio kambarys. Malonu buvo lankytis ir gydytis jusu centre. SEKMES DARBUOSE.

Inga

Lankiausi siame centre 20d. nieko gero apie kinezeterapeutu darba negaliu nieko pasakyti. Jokio demesio, bendravimo. pamete kamuoliuka ir daryk ka nori, kadangi buvo nemokomos proceduros,tai supratau,nedavei pinigu, treneruokliai ne tau, per tiek dienu, jokiu kitu mankstu,kaip tik su kamuoliuku, taip ir negavau, aciu uz jusu rupesti pacientais, grazai tik reklamuojeties, neturi pinigu, pas nera ko vaikscioti (Tekstas neataisytas)

Valerija

Džiaugiuosi pasirinkusi Jūsų įstaigą. Kiekvienas darbuotojas tapo lyg geriausiu draugu: kantriai , nuoširdžiai , ramiai ir taktiškai , labai profesionaliai pagelbėjo atstatant jėgas. Kineziterapeutui Dovydui kuo geriausios kloties. Ačiū, mielieji.

Rūta

Labai maloni aplinka, visada čia malonu ir norisi sugrįžti, puikūs, savo sritį išmanantys, jaunatviški visada pasiryžę pagelbėti darbuotojai. Labai smagu, kai čia visi yra atsidavę savo dabui, pacientui! Sekmes, visada tokie islikite!

Rūta

NEPIRKITE DOVANŲ ČEKIŲ!!! jei nesate įsitikinę, kad žmogus,kuriam jį dovanosite per 3 mėnesius juo pasinaudos(nesusirgs, neišvyks į kelionę ir t.t.) Kažkaip labai liūdna, kada draugų pinigai nueina kažkam į kišenę už netaliktą paslaugą. Pasirodo apie čekio galiojimo laiko pratesimą nėra nei kalbos. Tokios ten vidaus taisyklės. Pinigus pasiimei, o paslaugą atlikt jau ne taip ir svarbu...

Jolita

Labai noriu padėkoti kineziterapeutui Justinui už nuotaikingas, bei labai naudingas mankštas. Labai šiltas ir linksmas žmogus. Noriu iš visos širdies padėkoti, ir tarti didelį didelį AČIŪ. Reabilitacijos centras tikrai turėtų didžiuotis, kad turi tokį specialistą, kaip Justinas. :)

Gabrielė

Norėčiau išreikšti kuo nuoširdžiausią ir šilčiausią padėką kineziterapeutei ASTAI RIMŠAITEI-VERKIENEI už profesionalų, kilnų ir rūpestingą darbą. Jūs, tiesiog trykštate energija ir noru padėti, kad pacientas išeitų su šypsena veide. Džiugu, kad reabilitacijos centras turi tokius specialistus... AČIŪ IR SĖKMĖS!

Laima

Nuoširdus AČIŪ treneriui JUSTINUI, už puikiai atliekamą savo darbą, dovanojamą šypseną ir gerą nuotaiką. Sėkmės!!!

Birutė

Noriu labai geru žodžiu pamineti apie Jūsų darbuotoją Verkienę kuri dirba centre trenere. Tai nuostabus savo darbą mylintis žmogus kuri savo mandagumu ir nuoširdumu pavergia kiekvieną , ieškantį sveikatos suteikia vilties ir pasitikėjimo pasveikti. Nuoširdus ačiu jai .Daugiau tokių darbuotojų.

Nijolė

Šiame centre lankausi su mama jau daugiau nei mėnuo. Esu labai maloniai nustebinta jūsų centro darbuotojais, ypač registratūra.Tikrai nuoširdžiai dėkojame Erikai už malonų bendravimą, išsamų informacijos suteikimą. Retas darbuotojas šiais laikais eidamas koridoriumi sustoja paklausti kaip sekasi... Tad, sekmės visiems ir ačiu kad esate. Lankysimės toliau ir kitiems rekomenduosime jūsų įstaigą.

Viktorija

Ačiū, pilateso trenerėms ,VAIDAI ir EDITAI ,už gerą nuotaiką,šypseną ir nuostabų darbą.

Gražina

Dėkoju gydytojai Irinai Jazdauskaitei-Uščiauskienei už nuoširdumą, norą padėti.

Danguolė

Nuoširdus ačiū puikiems specialistams kineziterapeutams Daumantui ir Justinui, visada nuotaikingai Irenai. Jūsų pagalba nugaros skausmai labai sumažėjo. Linkiu gražių artė—jančių Kalė—dų, kuo geriausios sė—kmė—s Naujaisiais metais. 

Vita

Laba diena,  šiuo metu gydausi pas jus, ir galiu tik pagirti, kad gydo ne tik med. aparatai, bet ir darbuotojų nuoširdumas, paprastumas. Pas jus lankydamasis jaučuosi kaip namie, kur širdžiai gera ir malonu. Ir toliau išlaikykite tokį fainą… kolektyvą…! 

Marius

Noriu padėkoti SSP treneriui Justinui už profesionalumą, labai veiksmingas treniruotes, nuolatinę priežiūrą kiekvieno paciento treniruotės metu, medicinines žinias, kaip elgtis, kad turėtume mažiau problemų. Daugiau tokių trenerių. Ačiū. 

Vilma

Šį centrą renkuosi tik dėl kinezeterapeuto Vitalijaus Savenkovo mankštų. Tokio SPECIALISTO-PROFESIONALO  (tiek žinančio ir atsidavusio savo profesijai) dar neteko niekur sutikti-nors teko turėti užsiėmimus ir kituose miestuose. Didelis AČIŪ Jam. 

Rima

Šį centrą renkuosi tik dėl kinezeterapeuto Vitalijaus Savenkovo mankštų. Tokio SPECIALISTO-PROFESIONALO  (tiek žinančio ir atsidavusio savo profesijai) dar neteko niekur sutikti-nors teko turėti užsiėmimus ir kituose miestuose. Didelis AČIŪ Jam. 

Akvilė

Palikite atsiliepimą