Šiaulių reabilitacijos centro lankytojų lauks gražesnė aplinka ir ypatingos naujovės2016-10-10

Jau antri metai įstaigoje intensyviai vyksta pusrūsio rekonstrukcijos darbai, dėl kurių sutriko kai kurių paslaugų teikimas. Baigus visus 2014 metais pradėtus darbus reabilitacijos centro pacientų bei lankytojų lauks ne tik atsinaujinusi ir pagražėjusi aplinka, įprastos vandens, gydomojo purvo, parafino procedūros, bet bus pasiūlyta ir naujovių. Pristatome keletą jų.

Vertikalioji vonia su kilnojamuoju dugnu ir treniruokliais. Rekonstrukcijos metu įrengtas didesnis baseinas su integruotais treniruokliais – bėgimo takeliu ir dviračiu – leis pasiekti geresnį gydymo efektą, o kilnojamoji baseino dalis leis pritaikyti vandens gylį pagal pacientų poreikius.

Cirkuliarinis dušas. Tai specialioje kabinoje, kurioje įrengta vertikalių vamzdžių su skylutėmis sistema, atliekamas gydomasis dušas. Pro skylutes tekantis besikeičiančios temperatūros ir slėgio vanduo čiurkšlėmis masažuoja visą žmogaus kūną.

Infraraudonųjų spindulių pirtis. Veikiamas infraraudonųjų spindulių, kūnas giliai ir tolygiai sušyla. Dėl švelnaus poveikio ši pirtis puikiai tinka vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms ir tiems, kam sunku ištverti karštose pirtyse. Pirtyje sukuriama sterili aplinka su dideliu kiekiu žmogui naudingų mikroelementų.

Turkiška pirtis. Šiai pirčiai būdingas aukštas oro drėgnumas. Garai šildo kūną ir nedegindami odos sukelia gausų prakaitavimą. Pirties mikroklimatas puikiai tinka ir tiems, kuriems sunku ištverti karštoje pirtyje.

Baigus pusrūsio rekonstrukciją mūsų centro lankytojų bei pacientų lauks ir daugiau naudingų bei malonių naujovių.