Reabilitacijos centro pacientams – nauja ir moderni įranga

 

Praėjusį ketvirtadienį į VšĮ Šiaulių reabilitacijos centrą sugužėjusius svečius pasitiko besišypsantys darbuotojai.

 

Džiaugtis išties yra kuo – nuo šiol savo pacientus jie gydys, pasitelkdami inovatyvią kineziterapijos ir ergoterapijos įrangą.

Šviesiame ir erdviame Šiaulių reabilitacijos centro 108 kabinete – moderni robotizuota pirštų ir rankų terapijos sistema, pusiausvyros analizės vertinimo įrenginys, unikalus raumenų jėgos lavinimo ir kompiuterizuotos sistemos derinys, vidaus patalpų irklavimo treniruoklis bei kita moderni ir visiškai nauja įranga.

Ji skirta pacientams, sergantiems judamojo-atramos aparato, neurologinėmis ligomis.

Žvelgdama į naująją įrangą, Šiaulių reabilitacijos centro vadovė Irina Jazdauskaitė Uščiauskienė sako, kad nueitas ilgas ir sunkus kelias. Buvo laikai, kai ketvirtajame centro aukšte pro išdaužytus langus švilpavo vėjai.

Dabar tai – viena moderniausių viešųjų įstaigų mieste. Per metus čia apsilanko per 12 tūkst. pirminių pacientų, jiems siūloma daugiau nei 100 skirtingų reabilitacijos paslaugų.

Su atsinaujinimu centro vadovę ir darbuotojus sveikino miesto politikai. „Mes dažnai ir daug kalbame apie išmanų miestą, apie žengimą į modernų XXI a. Jeigu kiekviename miesto kampelyje bus išmanumo – ir miestas bus išmanus. Ši frazė labai tinka jums.

Jūs ir esate toji išmanumą įgyvendinanti įstaiga. Galbūt netgi lyderiai Šiauliuose“, – sakė administracijos direktorius Antanas Bartulis.

Į naujosios įrangos pristatymą taip pat atvyko jos gamintojų atstovų iš Austrijos („Tyromotion“), Suomijos („HUR“), Italijos („G-Walk“).

Pasaulyje nuolatos daugėja negalią turinčių žmonių. Net 74 proc. jų gali pajusti akivaizdžią reabilitacijos naudą, tad reabilitacijos poreikis per pastarąjį dešimtmetį ženkliai išaugo.

Šiaulių reabilitacijos centras – viena didžiausių reabilitacinio darbo patirtį turinčių įstaigų Šiaulių regione.

Maloniai kviečiame jus gydytis ir pasirūpinti savo sveikata atsinaujinusiame ir inovatyviame Šiaulių reabilitacijos centre.

 

Nuoroda į straipsnį: https://www.etaplius.lt/reabilitacijos-centro-pacientams-nauja-ir-moderni-iranga

2019-09-13