Sveikatos ir grožio — į reabilitacijos centrą2016-09-13

Dauguma šiauliečių žino, kad sustiprinti sveikatą, patobulinti kūną ar pagražinti išvaizdą galima Šiaulių reabilitacijos centre. Čia ir mažiesiems, ir suaugusiesiems, kamuojamiems ligų ar tiesiog besirūpinantiems savo kūnu, bus pasiūlytas platus gydomųjų ir sveikatinimo paslaugų spektras.

Į reabilitacijos centrą gali ateiti kiekvienas, turintis gydytojo siuntimą ar neturintis jo. Siuntimą gali išrašyti ne tik šeimos gydytojas, bet ir kokios nors srities specialistas – neurologas, reumatologas ar ginekologas. „Gydytojai procedūroms gali išrašyti siuntimą be jokių apribojimų, nėra jokių kvotų, išskyrus ambulatorinei reabilitacijai“, – sako Šiaulių reabilitacijos centro direktorė Irina Jazdauskaitė-Uščiauskienė.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos

Procedūros atliekamos pacientams, sergantiems įvairiomis nervų sistemos, judamojo-atramos aparato, kvėpavimo sistemos, virškinimo sistemos, endokrininėmis, ginekologinėmis bei odos ligomis.
Su pacientais dirba kvalifikuoti gydytojai reabilitologai, kineziterapeutai, socialiniai darbuotojai, psichologas, ergoterapeutas ir kiti. Reabilitacijos centre siūlomos šios fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos:

  • elektroterapija (nuskausminimo procedūros, magneto, lazerio, mikrobangų, ultragarso terapija, inhaliacijos, limfodrenažas, gydymas „Bemer“ aparatu, šviesos terapija „Bioptron“ lempa),
  •  kineziterapija,
  •  sausas ir povandeninis masažas,
  •  mankštos,
  •  vonios (terpentino, pušų ekstrakto, mineralinio vandens, jūros druskos, jodo ir bromo),
  •  parafino (fango parafino, sumaišyto su purvu) terapija,
  •  stuburo tempimas moderniu „Therapy master“ prietaisu,
  •  ergoterapija,
  •  akupunktūra.

Švari oda – gera savijauta

Jau keleri metai Šiaulių reabilitacijos centre pradėtos teikti mokamos sveikatinimo paslaugos. Palyginti su grožio centruose siūlomomis sveikatinimo paslaugomis, čia jos kainuoja pigiau.
Gerą savijautą pirmiausia užtikrina švari oda. Jai kvėpuojant pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita, vidaus organų, sąnarių būklė, žmogus tampa žvalesnis, sumažėja nuovargis ir pagerėja miegas.
Kūną šveisti ir atgaivinti reikėtų patikėti specialistams. Kruopščiai pašalinus senas odos ląsteles, pagerėja bendra savijauta. Efektyviai kūną nuvalo Negyvosios jūros druska, atkurianti natūralią odos rūgščių ir šarmų pusiausvyrą. Šveitimas valikliu iš jūros dumblių puikiai drėkina odą, šalina toksinus, suteikia švarumo ir gaivumo pojūtį.

Jeigu svarstote, ką padovanoti artimajam, puiki dovana būtų dovanų kuponas sveikatinimo procedūroms reabilitacijos centre. Dovanų kupone bus nurodyta suma, už kurią pats lankytojas galės išsirinkti norimą paslaugą.

Šiaulių reabilitacijos centras įsikūręs Pramonės g. 15A, o pasiteirauti apie teikiamas paslaugas galima paskambinus į registratūrą telefonu (8 41) 455 688. Centras dirba darbo dienomis nuo 7 iki 20 valandos.